Čo je tantra masáž

Ako prebieha tantra masáž sa dozvieš v týchto pár krokoch, ktoré su ale veľmi dôležité. Najskôr si ale v skratke povedzme čo je tantra masáž. Je to  oveľa viac než si myslíš. Povieš si, že veď ide iba o vyvrcholenie ale to je omyl. Prečo? To sa môžeš dočítať v druhom článku. Nechať sa masírovať je jedná vec, ktorá je samozrejme veľmi príjemná. Nechať sa pohltiť atmosférou a opustiť sa do dokonalého uvoľnenia je už vec druhá a o tu práve ide.

Všetko o našej tantrickej masáži nájdes na >> tejto stránke <<

Dozvieš sa o našich programoch a cenách, nájdeš tu fotky masérok a nášho salónu.

Ako prebieha tantra masáž

1. Horúci olej

Masírovanie horúcim olejom je oveľa príjemnejšie ako studeným, ktorý neurobí telu šok a zároveň prevoniava celý salón príjemnou vôňou, ktorá vytvára jedinečnú atmosféru. Horúci olej sa ľahšie vstrebáva do pokožky a viac ju zjemňuje. Mali by sa používať prírodné, nezávadné a kvalitné oleje, ktoré neštípu, nepália a pri kontakte s ústami či očami nevadia. My používame kvetové arómy ako Orchidea či Levandula od renomovaného výrobcu.

2. Horúce uteráky

Miska s horúcimi uterákmi, ktoré uvoľnia stuhnuté svaly sú veľmi príjemným začatím masáže. Malý horúci uteráčik sa prikladá na chrbát cez ktorý sa vyvíja tlak na telo a jemne sa masíruje. Uvoľnená horúca voda zahreje a je veľmi príjemná. Takto sa prechádza po celej zadnej časti od vrchu po nohy.

3. Neustále dotyky

Masér sa stále dotýka tela, nikdy ho nenechá na pokoji. Masíruje delikátnymi pohybmi po celom tele a zachádza pri tom aj  do intímnych partií. Týmito ťahmi sa v tele automaticky spúšťa sexuálna aktivita, ktorá rozprúdi celé telo i myseľ. Pokračovaním sa z tela uvoľní všetok nahromadený stres a tlak z tela von a človek sa začína cítiť dokonale oddýchnutý a pohltený.

4. Všetko preč

Aby sme sa ničím aspoň hodinu nezaťažovali, necháme svoje veci, telefón, hodinky, oblečenie v šatni. Ideme do tantrickej miestnosti nahý – v uteráku a hygienických šľapkách. Masér čaká v župane, ktorý sa pri masáži vyzlieka. Pri samotnej masáži teda nemáme žiadne prekážky, nemyslíme na nič iné.

5. Osvetlenie

Nemusíš vidieť všetko. Studené silné svetlo nechaj v kancelárii a príď do príjemného teplého tlmeného, miestami až tmavého prostredia. To je to čo by si mal očakávať, keď otváraš dvere do nášho exkluzívneho salónu. A čo iné ako sviečky vytvoria presne túto atmosféru. Oheň je živel a už iba pozerať sa naň je veľmi upokojujúce. Tantrická miestnosť je osvetlená iba sviečkami, ktorých tancujúci, teplý plameň vytvára tú pravú erotickú atmosféru.

6. Hudba

Počúvať Karla Gotta či Eda Sheerena pri erotickej masáži by asi moc nefungovalo. Na tú správnu vlnu ťa dostane kvalitná senzálna hudba ktorú počuješ jemne v pozadí. Upokujujúca, jemná a chytľavá melódia je presne to čo potrebuješ. Predstav si, že ležíš v tmavej miestnosti na vyhrievanom matraci, okolo teba je 48 horiacich sviečok a okolo teba znie takáto ukľudňujúca hudba a zároveň ťa masíruje šikovný masér? Môže byť. Nie?

7. Pomaly

Máme čas a neponáhľame sa nikam, aspoň teraz. Tantrická masáž je pomalá, citlivá a senzuálna. Neboj sa, stihne sa premasírovať úplne všetko čo treba. Pomalé a jemné dotyky perfektne doplňujú pokojnú atmosféru po ktorej ti bude ľúto vstať opäť na nohy.

8. Napi sa

U nás v salóne dostaneš džbán citronády, dobrú kávu alebo čaj zadarmo aby si poriadne doplnil pitný režim. Keďže je ľudské telo tvorené z 2/3 vodou – neôžeme si dovoliť vyschnúť ako tvoj kvet v kancelárii. Ak by si mal chuť na niečo pikantnejšie určite padne vhod na uvoľnenie vychladené pivo, víno, šampanské či niečo tvrdšie.


zdroj 9 unknown facts erotic massage