Tantric massage vs. Erotická masáž

Obe tieto masáže boli, a ešte stále sú akýmsi tabu, pretože si ich ľudia zle vysvetľujú. Považujú ju za niečo neetické, sexuálne, ba až perverzné. Často si myslia, že pri masáži dochádza k pohlavnému styku alebo niečomu inému.

To však nie je pravda.

V serióznych salónoch k žiadnemu styku nikdy nedôjde, na to slúžia iné podniky. V tantrických salónoch sa klientovi venuje maximálna pozornosť a to nie iba láskavými dotykmi pri masáži ale aj milou komunikáciou s porozumením. Klien sa potrebuje uvoľniť, vyrozprávať a mať na chvíľu pokoj od vonkajšieho sveta.

V čom sa líši pravá tantric massage oproti erotickej masáži?

Tantra pochádza z hinduizmu a jej korene siahajú až do 5. storočia a dalo by sa o nej neskutočne veľa písať. Nebudeme Vás však zaťažovať faktami a dlhou históriou ako postupne vznikala, kto je Šikta, Šiva, Ganesh či Pártí. To si každý môže nájsť na internete.

Pár viet o samotnej tantrickej masáži Vám však radi napíšeme a možno v nich nájdete aj odpoveď na Vašu otázku.

Ozajstný tantrický rituál, s ktorým sa aj dnes môžeme stretnúť napr. v Indii, alebo na Srí Lanke trvá aj päť hodín. V modernej tantre je z praktických dôvodov praktizovaná v kratších časových intervaloch.

Vráťme sa však k pojmu čo to tantrická masáž je a v čom je odlišná od čisto erotickej masáže.

Takže, pravú tantra massage rozoznáme od erotickej ľahko podľa toho, že to nie sú výhradne intímne partie, ktorým je masáž venovaná. Tantrická masáž je o ľudskosti, blízkosti človeka k človeku, o empatii, sympatiách, ktoré sa prenášajú cez láskavý dotyk, rozhovor a pochopenie. Pri tantra masáži sa nerieši vek, výzor, ani váha. Človeka vnímate cez srdce, a nie cez vek, alebo výzor. Masérka, ktorá týmto zmyselným potešením sprevádza masírovaného, nenechá chladným ani jeden kúsok jeho tela. Snaží sa dosiahnuť úplné uvoľnenie a svojimi láskavými dotykmi nabáda masírovaného k tomu, aby prijal svoje vlastné telo také, aké skutočne je, pretože to je prvý krok k tomu, aby odblokovala všetky predsudky a problémy v sexuálnom živote človeka. To však nie je jediný rozdiel, že nejde o erotickú masáž.

Citlivosť a jemnosť

Masáž je plná citlivosti, úcty a pozornosti tela aj duše klienta, či už ide o muža, alebo o ženu, či o partnerský pár. Je to masáž celého tela, čo je ďalší znak, prečo sa často mýli s erotickou masážou. Sú dosť podobné, ale zároveň veľmi odlišné.
Zatiaľ, čo erotická masáž sa zameriava na fyzickú stránku, tantra je založená aj na duchovnosti a správnom dýchaní. Je výnimočná. Telo sa uvoľní, zregeneruje. Človek naberie veľa pozitívnej energie. Myseľ sa dostane do stavu harmónie a všetky starosti a obavy akoby sa rozplynuli.
Každý, kto je masírovaný by sa mal pripraviť na to, že prežije hlboký intímny a zároveň zmyselný zážitok, ktorý rozochveje všetky zákutia jeho tela a doslova ho naplní nehou, a samozrejme vzrušením. Je prirodzené, ak dosiahne orgazmus. Krásny a intenzívny, možno taký, aký ešte nikdy predtým nezažil. Ale to nie je vôbec pravidlo.

Cieľom pravej tantra massage nie je orgazmus, hoci si to veľa ľudí u nás myslí.
Aj v prípade, keď nedôjde k dosiahnutiu orgazmu, človek spozná množstvo nových sexuálnych pocitov, o ktorých doposiaľ ani netušil. Doslova vytrysknú z jeho útrob a prinesú mu nesmierne uvoľnenie. Práve preto sa tantra lady snaží uvoľniť v každom, koho masíruje, sexuálnu energiu. Používa pri tom, okrem nežných dotykov aj teplé uteráčiky, pierka, či horúce lávové kamene, aby v masírovanom prebudila poznanie o kráse jeho tela a o tom, že ho môže naplno milovať práve také, akým je…

Erotická masáž s prvkami tanric massage

Takto by sme mohli definovať modernú tantrickú masáž dnes. Je to erotická masáž, ktorá je zameraná na na dokonalý relax, odpočinok, porozumenie a uvoľnenie. Dôraz sa kladie samozrejme aj na sexuálne nabudenie či vzrušenie klienta. Takáta masáž má blahodárne účinky na myseľ a telo po dlhom pracovnom dni alebo pred náročným dňom. Doprajme si trochu nevinnej rozkoše a okamžite začneme myslieť pozitívne.

Vyskúšajte naše skúsené a sexy masérky alebo masára v linku nižšie:

Ponuku našich tantrických programov s erotickými prvkami nájdete tu >> od ženy pre muža <<

Ponuku našich tantrických programov s erotickými prvkami nájdete tu >> od muža pre muža <<