Senzuálna masáž

Klasická masáž Vás už nebaví a chceli by ste vyskúšať niečo iné, pikantnejšie či vzrušujúcejšie? Pravdepodobne začnete vyhľadávať senzuálnu alebo tantrickú (tantra) masáž. Pri tomto vyhľadávaní určite budete chcieť vedieť najmä to, aké su rozdiely a ako to prebieha.

Pri senzuálnej masáži sa nemasíruje Lingam ani Yoni – teda pohlavieCieľom senzuálnej masáže teda vôbec nie je dosiahnutie orgazmu. Ani sa o to nepokúša. Masírovaný si má dokonale odpočinúť a vypustiť z tela stres pri príjemnej vôni, meditačnej hudbe a tej správnej atmosfére. Dokonca, klient ani masérka či masér, nemusia byť nahí. Rozhodnutie je iba na klientovi, sám si určí hranice kedy sa cíti príjemne a uvoľnene.

Jemnými dotykmi sa masírujú tie časti tela od hlavy až po nohy, kde masírovaný má tzv. zakázané zóny. To sú práve tie časti tela, kde sa hanbí alebo kde mu je nepríjemné aby sa ho niekto dotýkal. Skúsený masér vie pozorovaním lokalizovať tieto zóny. Intuitívne prispôsobuje svoje techniky masírovania aby mu práve na týchto zónach boli dotyky príjemné. Masér sa sústredí na klientové prežívanie, tj. pohyb tela, mimika, gestá či dýchanie.

Senzuálna masáž je obľúbená medzi ženami, ktoré chcú byť nežne hýčkané, muži uprednostňujú práve Tantrickú masáž. Senzuálna masáž sa bohužiaľ u nás v ponuke ešte nenachádza. Veríme, že z momentálnej ponuky si dokážete vybrať pričom Vám garantujeme spokojnosť a diskrétnosť.

Tantra Bratislava

Spoločné znaky

Majú tieto masáže v štýle masírovania. Začína sa rituálom, jemnými dotykmi v stoji od hlavy, cez krk, následne si klient ľahne na brucho a masíruje sa chrbát. Potom ruky a smerujeme k nohám. Následne sa klient otočí a ľahne si na chrbát. Začína sa masáž hrudníka a smerujeme láskavými dotkymi cez brucho. Túto nastáva zlom, kedy sa v Tantrickej masáži začína masáž pohlavia. Jemným krúžením a citlivými, vzrušujúcimi pohybmi sa prebúdza sexuálna energia ukončená jej vyústením. Následne si klient oddýchne na vyhríevanom matraci a upokojí sa.

Tantrická masáž

Ak sa Vám zdá byť zaujímavejšia Tantrická masáž, ktorá je zameraná na prebudenie sexuálnej blahodárnej energie, vzrušenie a obsahujé erotické prvky. Potom ste na správnej adrese práve u nás.

Kompletnú ponuku programov od ženy pre muža nájdete kliknutím sem.

Kompletnú ponuku programov od muža pre muža nájdete kliknutím sem.

Objednať sa u nás dá jednoducho cez online formulár, telefonicky alebo priamo emailom.


Viac z teórie o senzuálnej masáži nájdete v tomto zaujímavom článku.