Tantra masáž pomáha prekonať zablokované prúdenie energie a uvoľnuje prirodzenú zmyselnosť pomocou dotykov. Je veľmi jedinečná a každý ju vníma a prežíva rôzne.

Základom tantra masáže je vytvorenie dôvery medzi Vami a masérkou, prípadne masérom. Na začiatok je dôležité sa zoznámiť a v kľude sa porozprávať ako si predstavujete dokonalú tantra masáž práve pre vás. Môžete sa dohodnúť, ktoré časti tela Vás dokážu uvoľniť najviac, či máte radi jemné alebo silné dotyky prípadne či sa Vám páči škrabkanie alebo šteklenie.

Po navodení príjemnej atmosféry, porozumenia a pocitu bezpečia sa môžete pripraviť na naozajstný dotyk. V každom správnom salóne by mala byť hygiena na sto percentnej úrovni a teda sprcha je krok číslo jedna.

V našich programoch si môžete vybrať služby kde máte spoločnú sprchu s masérkou a teda prvý dotyk začína už práve tam.

Po sprche sa presuniete obaja zahalení iba v uterákoch do tantrickej miestnosti kde začíname rituálom Namaste.

čo je tantra masáž

Namaste

Namaste je tradičný Hinduistický pozdrav, ktorý doslova znamená „klaniam sa ti“. Dlane si dáte spolu a prsty smerujú nahor pričom ruky držíte pri hrudníku. Tento pozdrav je starý už 5tisíc rokov. Používa sa pri vítaní, lúčení alebo ako poďakovanie.

Tantrická masáž je práca s telom a o prežití nového typu dotyku.

Po úvodnom Námaste rituáli sa presuniete na matrac kde si pohodlne lahnete najprv na brucho. Masérka sa dôkladne venuje každej časti tela príjemnou masážou v stredaní s jemnými dotykmi, škrabkaním alebo šteklením. Cieľom je prebudiť vo Vás uväznenú energiu, silu a citlivosť. Pracujte s dýchaním, pomaly a hlboko aby ste sa uvoľnil čo najviac.

Po otočení na chrbát sa masérka pomocou zmyselných praktík dostáva aj do intímnych zón, ktoré sú niekedy zaťažené strachom, hanblivosťou alebo predsudkami. Zároveň sú zdrojom k prebudeniu vnútornej sexuálnej energie, ktorá pri aktivácií dokáže prebudiť celé telo. Popri intímnych zónach sa venuje aj citlivým zónam ako sú triesla, stehná, vnútorné strany rúk alebo oblasť Vášho zadku.

Masérka časom zisťuje čo je pre Vás najpríjemnejšie, to dokáže ľahko rozoznať zvýšeným dýchaním, jemnou mimikou prípadne vzdychom. Pomocou rôznych typov dotykov Vaše telo zažije jedinečný a uvoľňujúci zážitok.

Po vyvrcholení môžete ležať na mieste a oddýchnuť si od tohoto prúdenia životnej energie v kľude, pokoji a sám. Masérka Vás odprevadí do sprchy kde sa znovu odprchujete a uvoľnený môžete ísť domov.

Sexualita

Je už od počiatku najväčšia ľudská sila z ktorej čerpáme počas celého života. Je to hnací zdroj životného štýlu, ktorý podmieňuje našu rovnováhu, pohodu, náladu, kreativit, radosť. Naša spokojná myseľ a oddýchnuté telo je základom nášho životného úspechu.

Tantra masáž – fakty

  • uvoľňuje prirodzenú silu
  • energizuje celé telo
  • pomáha uvoľňovať emócie a stres
  • prebudzuje libido a chuť do života

Tento článok bol inšpirovaný od autorky Monika Michaelová www.cestyprozitku.cz a web