V čom spočíva práca tantra masérky?

Masáž a technika

Práca tantra masérky je v podstate jednoduchá činnosť. Určite už každý z nás masíroval niekoho chrbát, ruky alebo nohy. Ak nemáš masérsky kurz, tak to vôbec nevadí, naše masérky a maséri ťa bez problémov zaučia.

Jeden z predpokladov je poznať ľudské telo, ako sú prepojené svaly a ktoré dotyky sú príjemné a ktoré až tak nie. Sám(a) na sebe si určite vieš zistiť čo sa ti páči a čo nie, čo je príjemné a čo je uvoľňujúce.

Odborní maséri a masérky vedia presnými pohybmi a bodmi dokonale uvoľniť svalovú partiu. Tieto skúsenosti laik naberie štúdiom a praxou.

V našom salóne máme masérov a masérky s certifikátom, čiže ti určite ukážu základy správneho masírovania.

Tantra masáž – moderná vzrušujúca masáž, ktorá prebudí ľudské prirodzené zmysly

Tantra masáž sa líši od klasickej masáže tým, že sa nemasíruje na masážnom stole ale na matraci. Klient leží na bruchu a masérka masíruje ruky, ramená, chrbát, sedacie svaly a nohy zozadu. Potom sa klient otočí a masíruje sa rovnakým štýlom ale predná strana. Masíruje sa každý sval, a keď hovoríme, že všetky tak naozaj všetky. Masáž lingamu patrí k tej pikantnej časti masáže.

Samozrejme, tantrická masáž má históriu v Budhizme a Hinduizme, a originálna tantra masáž trvá 3-4 hodiny a nie je cieľ vyvrcholenie. Vzhľadom na veľký záujem o túto vzrušujúcu masáž sa domestikovala do podoby ako ju poznáme dnes – na dokonalý relax so vzrušujúcim zakončením – happy endom.

Práca tantra masérky v našom salóne – Tantra Bratislava Elem

Na prácu tantra masérky musíš mať určité predpoklady aby si bola zaujímavá pre klienta a teda mala príjem. Noví klienti si vyberjú takú masérku, ktorá im je sympatická z fotiek. Potom sa k tebe radi vrátia, keď dostanú skvelú masáž, cítia sa dobe a príjemne sa porozprávajú. Klienti sú rôzni, niektorí sa potrebujú iba príjemne porozprávať, stráviť s tebou čas. Iní prídu na uvoľňujúcu masáž a pokoj po náročnej práci.

My od teba požadujeme:

  • Pekný vzľad, ideálna postava pre väčšinu klientov je normálna až šíhlejšia s väčším poprsím
  • Príjemné vystupovanie, komunikatívnosť
  • Zmysel vytvoriť pre klienta príjemnú atmosféru
  • Zodpovednosť a dochvílnosť
  • Mať pozitívny vzťah k dotyku a nebáť sa nahoty

V prípade záujmu budeme radi ak pošleš svoju fotografiu s krátkym popisom na info@elem.sk alebo napíš SMS alebo Whatsapp na naše číslo 0948114705

Nikdy od teba nebudeme chcieť vykonávať žiadne sexuálne praktiky, orálny alebo pohlavný styk. V našom salóne je to prísne zakázané. U nás pracuješ dobrovoľne a hocikedy môžeš skončiť bez udania dôvodu.