Lingam massage

Lingam massage znamená masáž mužského prirodzenia, tj. masáž penisu. Spôsob ako tento rituál prebieha sa veľmi líši od klasickej masturbácie. K masáži lingamu sa dopracujeme na záver tantrickej masáže a teda už ste nabudený a nabitý sexuálnou energiou. Samotný priebeh masáže lingamu je preto úplne iný ako masturbácia. Samotný priebeh je uvoľňujúci a veľmi príjemný.

V srdci významu tantrickej masáže majú pohlavne orgány posvätný význam a práve ich stimulovanie vám prinesie harmóniu tela aj duše. Ide o dokonalú súhru jemných dotykov, vzrušenia a oddychu. Vy ležíte na vyhrievanom matraci a nahá masérka sa stará o všetko. Zatvoríte oči a necháte sa rozmaznávať.

Tantra Bratislava

Dokonalá atmosféra

Príjemná vôňa kvalitného oleja, horiacich sviečok, uvoľňujúca hudba v intímnych priestoroch a prirodzená nahota. Pozornosť sa venuje iba vám a vašemu telu. Masáž začína rituálom Namasté, postumne sa masíruje jemnými a pomalými dotykmi celé telo. Masáž lingamu je rituál na konci, ktorý vás nabudí a zároveň upokojí.

Blahodárne účinky – oddych a pokoj

Táto masáž má blahodárne účinky na telo a myseľ. Nemusíte sa ničoho báť. Dokonale si oddýchnete a prestanete myslieť na všetok stres okolo vás. Je úplne na vás či chcete začať deň s čistou hlavou a doprajete si masáž ráno, naobed alebo sa chcete uvoľniť po náročnom dni večer. Naše masérky sú k dispozícii stále.

Diskrétnosť a zdravie

Diskrétnosť, hygiena a zdravie sú na prvom mieste. Na rozdiel od služieb, ktoré ponúkajú pohlavný styk je toto uspokojenie formou masáže absolútne bezpečné, hygienické a po masáži budete ešte spokojnejší ako keby ste išli inam. V našom salóne ste iba vy a masérka. Exkluzívne priestory v Starom meste Bratislavy vám poskytnú pocit bezpečia. Veľmi príjemný interiér ktorý dýcha históriou je presne to čo hľadáte.

 

Kompletnú ponuku programov, galériu masérok a salónu nájdete v tomto linku. Od ženy pre muža.

Kompletnú ponuku programov, galériu masérok a salónu nájdete v tomto linku. Od muža pre muža.